ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ BOCA CUP K10 Α - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

BOCA CUP - BOCA CUP K10 Α - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 24/10/2020 - 25/10/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
SELECAO - - -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ-ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ FC
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ - - -
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΔΙΩΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 31/10/2020 - 01/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ-ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ FC
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 07/11/2020 - 08/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ-ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ FC
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΔΙΩΝΗ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 14/11/2020 - 15/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ-ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ FC
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ - - -
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 21/11/2020 - 22/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ-ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ FC
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 28/11/2020 - 29/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ-ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ FC
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 05/12/2020 - 06/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ-ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ FC
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ - - -
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΔΙΩΝΗ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 12/12/2020 - 13/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ-ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ FC
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ - - -
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 19/12/2020 - 20/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ-ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ FC
ΔΙΩΝΗ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 09/01/2021 - 10/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΔΙΩΝΗ - - -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ-ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ FC
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ - - -
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -