ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ BOCA CUP K10 Β - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

BOCA CUP - BOCA CUP K10 Β - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 24/10/2020 - 25/10/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΟΜΑΔΑ 1
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
PLANET ONE ΠΑΛΛΗΝΗΣ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
SELECAO - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 31/10/2020 - 01/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 07/11/2020 - 08/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 14/11/2020 - 15/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 21/11/2020 - 22/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 28/11/2020 - 29/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 05/12/2020 - 06/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 12/12/2020 - 13/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 19/12/2020 - 20/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΟΜΑΔΑ 1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 09/01/2021 - 10/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 16/01/2021 - 17/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 23/01/2021 - 24/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 30/01/2021 - 31/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΟΜΑΔΑ 1
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 06/02/2021 - 07/02/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -