ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ BOCA CUP K12 Β - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

BOCA CUP - BOCA CUP K12 Β - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 24/10/2020 - 25/10/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΛΟΥΤΣΑΣ 25/10/2020 12:15:00 -
ΓΣ ΜΑΡΚΟ(1)
ΟΜΑΔΑ 1
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 24/10/2020 09:45:00 -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ-ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ FC
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 24/10/2020 17:00:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 31/10/2020 - 01/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΓΣ ΜΑΡΚΟ(1)
ΣΠΑΤΩΝ 01/11/2020 11:00:00 -
ΟΜΑΔΑ 1
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ-ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ FC
ΡΑΦΗΝΑΣ 01/11/2020 17:00:00 -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑ 31/10/2020 11:00:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 07/11/2020 - 08/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΓΣ ΜΑΡΚΟ(1)
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ-ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ FC
ΟΜΑΔΑ 1
ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 14/11/2020 - 15/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΓΣ ΜΑΡΚΟ(1)
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ-ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ FC
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 21/11/2020 - 22/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ-ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ FC
ΓΣ ΜΑΡΚΟ(1)
ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 28/11/2020 - 29/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ-ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ FC
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΓΣ ΜΑΡΚΟ(1)
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 05/12/2020 - 06/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ-ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ FC
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΓΣ ΜΑΡΚΟ(1)
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 12/12/2020 - 13/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΓΣ ΜΑΡΚΟ(1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ-ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ FC
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 19/12/2020 - 20/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΓΣ ΜΑΡΚΟ(1)
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ-ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ FC
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ - - -
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 09/01/2021 - 10/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΓΣ ΜΑΡΚΟ(1)
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ-ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ FC
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 16/01/2021 - 17/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΓΣ ΜΑΡΚΟ(1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ-ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ FC
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 23/01/2021 - 24/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΓΣ ΜΑΡΚΟ(1)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ-ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ FC
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 30/01/2021 - 31/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ-ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ FC
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΓΣ ΜΑΡΚΟ(1)
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 06/02/2021 - 07/02/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ-ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ FC
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΓΣ ΜΑΡΚΟ(1)
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -