ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ BOCA CUP Κ14 - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

BOCA CUP - BOCA CUP Κ14 - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 24/10/2020 - 25/10/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΙΚΗΤΕΣ FC
ΟΜΑΔΑ 1
ΓΗΠΕΔΟ 1 - - -
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 31/10/2020 - 01/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΝΙΚΗΤΕΣ FC
ΑΝΘΟΥΣΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 07/11/2020 - 08/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΙΚΗΤΕΣ FC
ΟΜΑΔΑ 1
ΓΗΠΕΔΟ 1 - - -
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 14/11/2020 - 15/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΝΙΚΗΤΕΣ FC
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 21/11/2020 - 22/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΙΚΗΤΕΣ FC
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ 1 - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 28/11/2020 - 29/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ FC
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΟΜΑΔΑ 1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 05/12/2020 - 06/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΝΙΚΗΤΕΣ FC
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ 1 - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 12/12/2020 - 13/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΝΙΚΗΤΕΣ FC
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 19/12/2020 - 20/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΝΙΚΗΤΕΣ FC
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ 1 - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 09/01/2021 - 10/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΝΙΚΗΤΕΣ FC
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -