ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ILIOS K12 9X9 - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - ILIOS K12 9X9 - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 17/10/2020 - 18/10/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 18/10/2020 15:45:00 3 - 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 18/10/2020 18:15:00 5 - 1
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 18/10/2020 14:15:00 4 - 2
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ΤΡΑΧΩΝΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 24/10/2020 - 25/10/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 24/10/2020 17:00:00 0 - 1
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 24/10/2020 15:45:00 5 - 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 31/10/2020 - 01/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 07/11/2020 - 08/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 14/11/2020 - 15/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 21/11/2020 - 22/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 25/10/2020 18:00:00 1 - 7

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 28/11/2020 - 29/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 25/10/2020 15:45:00 1 - 1
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 05/12/2020 - 06/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/12/2020 - 13/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/12/2020 - 20/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 09/01/2021 - 10/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 16/01/2021 - 17/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 23/01/2021 - 24/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 30/01/2021 - 31/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -