ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ILIOS K12 8X8 (B) - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - ILIOS K12 8X8 (B) - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 17/10/2020 - 18/10/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 18/10/2020 10:45:00 5 - 4
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 18/10/2020 12:00:00 6 - 5
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 4
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 18/10/2020 12:00:00 6 - 2
ELITE ATHENS Club
COBRA FC
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 24/10/2020 - 25/10/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 25/10/2020 12:00:00 5 - 0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 4
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 25/10/2020 14:30:00 5 - 6
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 3
ELITE ATHENS Club
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 25/10/2020 13:15:00 1 - 3
COBRA FC
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 25/10/2020 09:30:00 8 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 31/10/2020 - 01/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ELITE ATHENS Club
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
COBRA FC
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 07/11/2020 - 08/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 4
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ELITE ATHENS Club
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
COBRA FC
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 3
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 14/11/2020 - 15/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 4
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ELITE ATHENS Club
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
COBRA FC
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 3
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 21/11/2020 - 22/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 4
ELITE ATHENS Club
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
COBRA FC
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 28/11/2020 - 29/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ELITE ATHENS Club
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
COBRA FC
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 4
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 3
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 05/12/2020 - 06/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 3
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 4
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
COBRA FC
ELITE ATHENS Club
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/12/2020 - 13/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 4
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ELITE ATHENS Club
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
COBRA FC
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/12/2020 - 20/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 4
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ELITE ATHENS Club
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 3
COBRA FC
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 09/01/2021 - 10/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 4
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ELITE ATHENS Club
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
COBRA FC
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 16/01/2021 - 17/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 4
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ELITE ATHENS Club
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
COBRA FC
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 3
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 23/01/2021 - 24/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ELITE ATHENS Club
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 4
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
COBRA FC
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 30/01/2021 - 31/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ELITE ATHENS Club
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 4
COBRA FC
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -