ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Κ 10 Β'ΝΟΤΙΟΣ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - Κ 10 Β'ΝΟΤΙΟΣ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 17/10/2020 - 18/10/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
AEK ROOTS
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ (2)
ΕΡΓΑΝΗΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (2)
ALMA CLUB 17/10/2020 14:15:00 3 - 1
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΓΟΥΔΗ 17/10/2020 14:15:00 6 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 24/10/2020 - 25/10/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 25/10/2020 11:00:00 9 - 5
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ (2)
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (2)
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ALMA CLUB 25/10/2020 15:00:00 4 - 2
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
AEK ROOTS
ΓΟΥΔΗ 25/10/2020 13:00:00 4 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 31/10/2020 - 01/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
AEK ROOTS
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 01/11/2020 18:00:00 4 - 1
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 31/10/2020 19:00:00 5 - 1
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ (2)
ΕΠΟ - - -
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (2)
ΓΟΥΔΗ 31/10/2020 18:00:00 0 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 07/11/2020 - 08/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ (2)
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (2)
AEK ROOTS
ALMA CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 14/11/2020 - 15/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
AEK ROOTS
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΕΠΟ - - -
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΓΟΥΔΗ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (2)
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ (2)
ALMA CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 21/11/2020 - 22/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (2)
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ (2)
AEK ROOTS
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 28/11/2020 - 29/11/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
AEK ROOTS
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
CHAMPIONS ΕΛΛΗΝΙΚΟ 31/10/2020 12:00:00 2 - 6
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΓΟΥΔΗ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (2)
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ALMA CLUB - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ (2)
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 05/12/2020 - 06/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
AEK ROOTS
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ (2)
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (2)
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ALMA CLUB - - -
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΓΟΥΔΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/12/2020 - 13/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ (2)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (2)
ΕΠΟ - - -
AEK ROOTS
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/12/2020 - 20/12/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
AEK ROOTS
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ (2)
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (2)
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ALMA CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 09/01/2021 - 10/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΕΠΟ - - -
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ (2)
ΓΟΥΔΗ - - -
AEK ROOTS
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (2)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 16/01/2021 - 17/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
AEK ROOTS
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ (2)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (2)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 23/01/2021 - 24/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΕΠΟ - - -
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΓΟΥΔΗ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (2)
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ALMA CLUB - - -
AEK ROOTS
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ (2)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 30/01/2021 - 31/01/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
AEK ROOTS
ΕΠΟ - - -
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ (2)
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ (2)
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -