ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Α' ΟΜΙΛΟΣ - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - Α' ΟΜΙΛΟΣ - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 16/10/2021 - 17/10/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 05/12/2021 10:30:00 2 - 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 14/11/2021 13:15:00 4 - 5
ΟΜΑΔΑ 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 07/11/2021 12:15:00 -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 17/10/2021 10:00:00 -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ALMA CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 23/10/2021 - 24/10/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΝΙΟΧΟΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 20/11/2021 15:00:00 -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΟΜΑΔΑ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 23/10/2021 12:45:00 3 - 1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΕΠΟ 28/11/2021 14:00:00 -
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 30/10/2021 - 31/10/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 2
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 20/11/2021 18:15:00 -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ALMA CLUB 17/10/2021 11:00:00 2 - 2
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 06/11/2021 - 07/11/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΟΜΑΔΑ 2
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΗΝΙΟΧΟΣ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΕΠΟ 07/11/2021 10:30:00 4 - 4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 31/10/2021 12:00:00 1 - 5
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΕΠΟ 21/11/2021 12:45:00 2 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 13/11/2021 - 14/11/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΟΜΑΔΑ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 30/10/2021 09:00:00 4 - 0
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΝΙΟΧΟΣ
ALMA CLUB - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΠΟ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 20/11/2021 - 21/11/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 2
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 07/11/2021 11:15:00 0 - 5
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΠΟ - - -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΕΠΟ 06/11/2021 12:00:00 7 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 27/11/2021 - 28/11/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 13/11/2021 16:30:00 5 - 7
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΟΜΑΔΑ 2
ALMA CLUB - - -
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΕΠΟ 14/11/2021 10:30:00 4 - 6
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 04/12/2021 - 05/12/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ALMA CLUB 21/11/2021 16:30:00 1 - 5
ΟΜΑΔΑ 2
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 31/10/2021 12:00:00 2 - 3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 27/11/2021 18:00:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/12/2021 - 12/12/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΟΜΑΔΑ 2
ΕΠΟ 31/10/2021 14:30:00 10 - 6
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 27/11/2021 15:00:00 -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 15/01/2022 - 16/01/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΕΠΟ - - -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 05/12/2021 14:15:00 0 - 4
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΜΑΔΑ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 07/11/2021 12:15:00 9 - 4
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΕΠΟ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 22/01/2022 - 23/01/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΟΜΑΔΑ 2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ALMA CLUB - - -
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 29/01/2022 - 30/01/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΟΜΑΔΑ 2
ΕΠΟ - - -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 05/12/2021 13:15:00 3 - 1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΠΟ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 05/02/2022 - 06/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 2
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 28/11/2021 11:30:00 -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ALMA CLUB - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 12/02/2022 - 13/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 2
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΕΠΟ 23/10/2021 10:00:00 1 - 4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 19/02/2022 - 20/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΟΜΑΔΑ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ALMA CLUB - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΕΠΟ - - -
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 26/02/2022 - 27/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΜΑΔΑ 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΕΠΟ - - -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 12/03/2022 - 13/03/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ALMA CLUB - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΟΜΑΔΑ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΕΠΟ - - 2 - 5
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 19/03/2022 - 20/03/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ALMA CLUB - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΜΑΔΑ 2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΕΠΟ - - -