ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Β' ΟΜΙΛΟΣ - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - Β' ΟΜΙΛΟΣ - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 16/10/2021 - 17/10/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (2)
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 16/10/2021 11:00:00 1 - 2
ΑΟ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 17/10/2021 09:00:00 4 - 1
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 16/10/2021 19:00:00 3 - 2
COBRA FC
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 16/10/2021 17:45:00 2 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 23/10/2021 - 24/10/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (2)
ΑΟ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 21/11/2021 11:00:00 5 - 7
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
COBRA FC
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 30/10/2021 - 31/10/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΑΟ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (2)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 27/11/2021 11:30:00 -
COBRA FC
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 8 - 8
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 13/11/2021 17:30:00 3 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 06/11/2021 - 07/11/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 06/11/2021 17:30:00 0 - 5
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (2)
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 07/11/2021 13:30:00 3 - 6
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
COBRA FC
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 07/11/2021 11:15:00 2 - 3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 06/11/2021 18:30:00 1 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 13/11/2021 - 14/11/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 24/10/2021 10:00:00 1 - 6
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 13/11/2021 16:15:00 6 - 5
COBRA FC
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (2)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 31/10/2021 09:00:00 5 - 0
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 20/11/2021 - 21/11/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΟ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
COBRA FC
ΕΡΓΑΝΗΣ 27/11/2021 13:00:00 -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (2)
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΕΡΓΑΝΗΣ 20/11/2021 13:00:00 -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 30/10/2021 10:00:00 4 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 27/11/2021 - 28/11/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
COBRA FC
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 05/12/2021 11:00:00 2 - 5
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΑΟ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 31/10/2021 10:00:00 4 - 4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (2)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 04/12/2021 - 05/12/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
COBRA FC
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΟ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 20/11/2021 17:15:00 -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (2)
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 13/11/2021 17:30:00 5 - 4
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΕΡΓΑΝΗΣ 20/11/2021 14:00:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/12/2021 - 12/12/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
COBRA FC
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 14/11/2021 12:15:00 1 - 4
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 28/11/2021 11:30:00 -
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
ΑΟ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (2)
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 15/01/2022 - 16/01/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (2)
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΟ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
COBRA FC
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 22/01/2022 - 23/01/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (2)
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -
COBRA FC
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 29/01/2022 - 30/01/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (2)
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
COBRA FC
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 23/10/2021 19:00:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 05/02/2022 - 06/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΑΟ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (2)
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 27/11/2021 12:15:00 -
COBRA FC
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 12/02/2022 - 13/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 04/12/2021 15:45:00 -
ΑΟ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (2)
COBRA FC
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 19/02/2022 - 20/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -
COBRA FC
ΑΟ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (2)
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 24/10/2021 10:00:00 1 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 26/02/2022 - 27/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
COBRA FC
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΟ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (2)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 12/03/2022 - 13/03/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
COBRA FC
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΑΟ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (2)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 19/03/2022 - 20/03/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
COBRA FC
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΟ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ (2)
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -