ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Β' ΟΜΙΛΟΣ - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - Β' ΟΜΙΛΟΣ - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 16/10/2021 - 17/10/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΥΜΗΤΤΟΥ 16/10/2021 16:30:00 2 - 1
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΥ 17/10/2021 13:00:00 2 - 2
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
ΕΡΓΑΝΗΣ 16/10/2021 13:15:00 5 - 1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER (3)
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 20/11/2021 15:45:00 4 - 4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 23/10/2021 - 24/10/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 20/11/2021 16:45:00 2 - 4
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 20/11/2021 15:00:00 5 - 0
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER (3)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
ΗΝΙΟΧΟΣ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΕΠΟ 13/11/2021 14:00:00 7 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 30/10/2021 - 31/10/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΥΜΗΤΤΟΥ 23/10/2021 15:00:00 4 - 2
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 14/11/2021 12:15:00 4 - 8
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER (3)
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο.
ΕΠΟ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 06/11/2021 - 07/11/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER (3)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο.
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 13/11/2021 - 14/11/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER (3)
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΕΠΟ 30/10/2021 15:45:00 4 - 1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο.
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 20/11/2021 - 21/11/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER (3)
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 28/11/2021 10:00:00 1 - 4
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 27/11/2021 12:45:00 3 - 6
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 04/12/2021 17:15:00 6 - 0
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 31/10/2021 13:15:00 3 - 7

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 27/11/2021 - 28/11/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER (3)
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 11/12/2021 17:15:00 -
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΕΠΟ - - -
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 14/11/2021 09:00:00 0 - 11

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 04/12/2021 - 05/12/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER (3)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/12/2021 - 12/12/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 20/11/2021 15:00:00 0 - 2
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER (3)
ΕΠΟ - - -
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο.
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 07/11/2021 10:00:00 1 - 4
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 07/11/2021 12:30:00 2 - 5
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 07/11/2021 14:15:00 5 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 15/01/2022 - 16/01/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο.
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER (3)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 30/10/2021 18:00:00 2 - 5
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ
ΕΠΟ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 22/01/2022 - 23/01/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 05/12/2021 15:15:00 3 - 2
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER (3)
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο.
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 29/01/2022 - 30/01/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER (3)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο.
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 05/02/2022 - 06/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER (3)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
ΕΠΟ - - -
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο.
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 12/02/2022 - 13/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER (3)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 24/10/2021 11:00:00 1 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 19/02/2022 - 20/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER (3)
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΕΠΟ - - -
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο.
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 26/02/2022 - 27/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER (3)
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 12/03/2022 - 13/03/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER (3)
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -
ΗΝΙΟΧΟΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΕΠΟ - - -
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο.
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 19/03/2022 - 20/03/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 05/12/2021 09:00:00 1 - 2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER (3)
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -