ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Α' ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - Α' ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 16/10/2021 - 17/10/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 17/10/2021 11:45:00 0 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 23/10/2021 - 24/10/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 30/10/2021 - 31/10/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 05/12/2021 18:00:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 06/11/2021 - 07/11/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 21/11/2021 15:45:00 6 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 13/11/2021 - 14/11/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 20/11/2021 - 21/11/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΝΙΟΧΟΣ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΕΠΟ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 27/11/2021 - 28/11/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 04/12/2021 - 05/12/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 30/10/2021 12:00:00 7 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/12/2021 - 12/12/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 28/11/2021 09:30:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 15/01/2022 - 16/01/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΕΡΓΑΝΗΣ 07/11/2021 10:00:00 6 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 22/01/2022 - 23/01/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 29/01/2022 - 30/01/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 05/02/2022 - 06/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 12/02/2022 - 13/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 19/02/2022 - 20/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 26/02/2022 - 27/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 12/03/2022 - 13/03/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 19/03/2022 - 20/03/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -