ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Α' ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΙΔΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - Α' ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 16/10/2021 - 17/10/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
COBRA FC
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 21/11/2021 14:30:00 0 - 6
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΟ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΟΜΑΔΑ 2
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 17/10/2021 18:00:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 23/10/2021 - 24/10/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
COBRA FC
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 20/11/2021 09:30:00 0 - 2
ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΟ
ΟΜΑΔΑ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 30/10/2021 - 31/10/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
COBRA FC
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 12/12/2021 20:15:00 -
ΟΜΑΔΑ 2
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 16/10/2021 12:45:00 2 - 6
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΟ
ΥΜΗΤΤΟΥ 21/11/2021 17:00:00 2 - 0
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 06/11/2021 - 07/11/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
COBRA FC
ΟΜΑΔΑ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 14/11/2021 17:00:00 0 - 1
ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΟ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΥ 28/11/2021 14:45:00 1 - 0
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 13/11/2021 - 14/11/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ELEONAS FOOTBALL CLUB 14/11/2021 19:30:00 0 - 4
ΟΜΑΔΑ 2
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
COBRA FC
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΟ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 20/11/2021 - 21/11/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΟΜΑΔΑ 2
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
COBRA FC
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 06/11/2021 12:45:00 1 - 2
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΟ
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 27/11/2021 - 28/11/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΟΜΑΔΑ 2
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
COBRA FC
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΟ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 04/12/2021 - 05/12/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 31/10/2021 19:00:00 2 - 2
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
COBRA FC
ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΟ
ΥΜΗΤΤΟΥ 14/11/2021 13:30:00 2 - 0
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/12/2021 - 12/12/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ELEONAS FOOTBALL CLUB 07/11/2021 13:00:00 0 - 5
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΟΜΑΔΑ 2
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΟ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
COBRA FC
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 15/01/2022 - 16/01/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
COBRA FC
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 21/11/2021 14:30:00 -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΟ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 06/11/2021 17:30:00 2 - 5
ΟΜΑΔΑ 1
ΟΜΑΔΑ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 12/12/2021 18:15:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 22/01/2022 - 23/01/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
COBRA FC
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΟΜΑΔΑ 2
ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΟ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ΟΜΑΔΑ 1
ARENA RENTI - - -
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 29/01/2022 - 30/01/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
COBRA FC
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΟΜΑΔΑ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΟ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 05/02/2022 - 06/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΟΜΑΔΑ 2
COBRA FC
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΟ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΟΜΑΔΑ 1
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 12/02/2022 - 13/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΟΜΑΔΑ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
COBRA FC
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΟ
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 19/02/2022 - 20/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 2
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
COBRA FC
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 05/12/2021 16:45:00 -
ΟΜΑΔΑ 1
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΟ
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 26/02/2022 - 27/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 2
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 24/10/2021 20:00:00 0 - 4
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
COBRA FC
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΟ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 12/03/2022 - 13/03/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ΟΜΑΔΑ 2
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΟ
COBRA FC
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ELEONAS FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 19/03/2022 - 20/03/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
Α.Σ ΠΟΝΤΙΩΝ
ARENA RENTI - - -
ΟΜΑΔΑ 2
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΟ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
COBRA FC
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -