ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Β' ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΙΔΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - Β' ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 16/10/2021 - 17/10/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 16/10/2021 20:30:00 1 - 3
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
COUROS CLUB
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
VALENCIA C.F. PIRAEUS
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 17/10/2021 16:45:00 2 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 23/10/2021 - 24/10/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
COUROS CLUB
ΟΜΑΔΑ 1
STAR ΒΟΥΛΑΣ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 16/10/2021 16:15:00 1 - 2
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
VALENCIA C.F. PIRAEUS
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 30/10/2021 - 31/10/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
COUROS CLUB
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
VALENCIA C.F. PIRAEUS
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 06/11/2021 - 07/11/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
ΟΜΑΔΑ 1
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
COUROS CLUB
VALENCIA C.F. PIRAEUS
STAR ΒΟΥΛΑΣ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 13/11/2021 - 14/11/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
VALENCIA C.F. PIRAEUS
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
COUROS CLUB
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 20/11/2021 - 21/11/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
VALENCIA C.F. PIRAEUS
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
COUROS CLUB
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
STAR ΒΟΥΛΑΣ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 27/11/2021 - 28/11/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -
VALENCIA C.F. PIRAEUS
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
COUROS CLUB
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 04/12/2021 - 05/12/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
VALENCIA C.F. PIRAEUS
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
COUROS CLUB
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
STAR ΒΟΥΛΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/12/2021 - 12/12/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
VALENCIA C.F. PIRAEUS
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
COUROS CLUB
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
STAR ΒΟΥΛΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 15/01/2022 - 16/01/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
COUROS CLUB
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
STAR ΒΟΥΛΑΣ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΟΜΑΔΑ 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
VALENCIA C.F. PIRAEUS
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 22/01/2022 - 23/01/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
COUROS CLUB
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΥΜΗΤΤΟΥ 16/10/2021 12:15:00 8 - 2
VALENCIA C.F. PIRAEUS
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 29/01/2022 - 30/01/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΟΜΑΔΑ 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
COUROS CLUB
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
STAR ΒΟΥΛΑΣ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
VALENCIA C.F. PIRAEUS
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 05/02/2022 - 06/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
VALENCIA C.F. PIRAEUS
COUROS CLUB
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 12/02/2022 - 13/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
VALENCIA C.F. PIRAEUS
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
COUROS CLUB
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
STAR ΒΟΥΛΑΣ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 19/02/2022 - 20/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
VALENCIA C.F. PIRAEUS
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
COUROS CLUB
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 26/02/2022 - 27/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
VALENCIA C.F. PIRAEUS
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
COUROS CLUB
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
STAR ΒΟΥΛΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 12/03/2022 - 13/03/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
VALENCIA C.F. PIRAEUS
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
COUROS CLUB
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 19/03/2022 - 20/03/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
VALENCIA C.F. PIRAEUS
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
COUROS CLUB
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -