ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Γ' ΟΜΙΛΟΣ Κ11 9Χ9 - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - Γ' ΟΜΙΛΟΣ Κ11 9Χ9 - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 16/10/2021 - 17/10/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 13/11/2021 14:00:00 3 - 0
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Κ11
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 17/10/2021 09:00:00 8 - 3
ΟΜΑΔΑ 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ. ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΣ Κ11
ΟΜΑΔΑ 1
ARENA RENTI - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ Κ11
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 23/10/2021 - 24/10/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Κ11
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Κ11
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 31/10/2021 14:00:00 0 - 5
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΟΜΑΔΑ 2
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΣΧ. ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΣ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 24/10/2021 13:15:00 1 - 1
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ Κ11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 21/11/2021 11:00:00 3 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 30/10/2021 - 31/10/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 24/10/2021 11:00:00 4 - 4
ΟΜΑΔΑ 2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Κ11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ. ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΣ Κ11
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ARENA RENTI - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ Κ11
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 06/11/2021 - 07/11/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Κ11
ΟΜΑΔΑ 2
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Κ11
ΣΧ. ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΣ Κ11
ΕΠΟ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 21/11/2021 13:15:00 4 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 06/11/2021 15:15:00 5 - 1
ΟΜΑΔΑ 1
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 13/11/2021 - 14/11/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΟΜΑΔΑ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ. ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΣ Κ11
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 21/11/2021 12:15:00 5 - 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ Κ11
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 06/11/2021 13:00:00 0 - 4
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 14/11/2021 10:00:00 8 - 2
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 20/11/2021 - 21/11/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 2
ΣΧ. ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΣ Κ11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Κ11
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ Κ11
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Κ11
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΕΠΟ 04/12/2021 13:00:00 2 - 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΟΜΑΔΑ 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 17/10/2021 11:15:00 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 27/11/2021 - 28/11/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΣΧ. ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΣ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ Κ11
ΟΜΑΔΑ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Κ11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Κ11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 30/10/2021 09:00:00 7 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 04/12/2021 - 05/12/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΣ Κ11
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ Κ11
ARENA RENTI - - -
ΟΜΑΔΑ 2
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Κ11
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Κ11
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΕΠΟ 21/11/2021 11:45:00 4 - 2
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 06/11/2021 15:00:00 1 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/12/2021 - 12/12/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΣΧ. ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΣ Κ11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΟΜΑΔΑ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Κ11
ΕΠΟ 23/10/2021 13:00:00 3 - 7

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 15/01/2022 - 16/01/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Κ11
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΕΠΟ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Κ11
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΟΜΑΔΑ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ. ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΣ Κ11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 31/10/2021 13:15:00 2 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 22/01/2022 - 23/01/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Κ11
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Κ11
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 31/10/2021 14:00:00 5 - 0
ΟΜΑΔΑ 2
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ. ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΣ Κ11
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ARENA RENTI - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ Κ11
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 12/12/2021 11:45:00 4 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 29/01/2022 - 30/01/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Κ11
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΜΠΕΦΟΝ 05/12/2021 11:30:00 0 - 1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Κ11
ΟΜΑΔΑ 2
ΕΠΟ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΣΧ. ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΣ Κ11
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 05/02/2022 - 06/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 2
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Κ11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ. ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΣ Κ11
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 16/10/2021 15:30:00 4 - 0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ Κ11
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 28/11/2021 14:30:00 1 - 7
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 12/02/2022 - 13/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 2
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Κ11
ΣΧ. ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΣ Κ11
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Κ11
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ Κ11
ΕΠΟ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 19/02/2022 - 20/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΣ Κ11
ΟΜΑΔΑ 2
ARENA RENTI - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ Κ11
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Κ11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 26/02/2022 - 27/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΣ Κ11
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ARENA RENTI - - -
ΟΜΑΔΑ 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ Κ11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Κ11
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Κ11
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΠΟ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 12/03/2022 - 13/03/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ Κ11
ΣΧ. ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΣ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΟΜΑΔΑ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Κ11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 19/03/2022 - 20/03/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ Κ11
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ. ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΣ Κ11
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ARENA RENTI - - -
ΟΜΑΔΑ 2
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Κ11
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Κ11
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 12/12/2021 11:45:00 -