ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Α' ΟΜΙΛΟΣ - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ Boca Cup ΕΠΣΑΝΑ - Α' ΟΜΙΛΟΣ - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 23/10/2021 - 24/10/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
ΔΙΩΝΗ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ (2)
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΠΑΛΗΝΙΑΚΟΣ
SELECAO - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΓΣ ΜΑΡΚΟ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 30/10/2021 - 31/10/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ (2)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ΠΑΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΓΣ ΜΑΡΚΟ
ΟΜΑΔΑ 1
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 06/11/2021 - 07/11/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ (2)
ΔΙΩΝΗ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
SELECAO - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΠΑΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΓΣ ΜΑΡΚΟ
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 13/11/2021 - 14/11/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ (2)
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ΠΑΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΓΣ ΜΑΡΚΟ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 20/11/2021 - 21/11/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΔΙΩΝΗ - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ (2)
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΠΑΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -
ΓΣ ΜΑΡΚΟ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 27/11/2021 - 28/11/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
SELECAO - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ (2)
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ΠΑΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΜΑΡΚΟ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 04/12/2021 - 05/12/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΔΙΩΝΗ - - -
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ (2)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -
ΓΣ ΜΑΡΚΟ
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ
ΠΑΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 11/12/2021 - 12/12/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΟΜΑΔΑ 1
SELECAO - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ (2)
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
ΓΣ ΜΑΡΚΟ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ΠΑΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 15/01/2022 - 16/01/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΔΙΩΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -
ΓΣ ΜΑΡΚΟ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ (2)
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 22/01/2022 - 23/01/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΓΣ ΜΑΡΚΟ
SELECAO - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ (2)
ΑΗΤΤΗΤΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
ΠΑΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 29/01/2022 - 30/01/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΔΙΩΝΗ - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -
ΓΣ ΜΑΡΚΟ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ (2)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 05/02/2022 - 06/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ (2)
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ΠΑΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΓΣ ΜΑΡΚΟ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 12/02/2022 - 13/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ (2)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
SELECAO - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΠΑΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΓΣ ΜΑΡΚΟ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΔΙΩΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 19/02/2022 - 20/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ (2)
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ΠΑΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΓΣ ΜΑΡΚΟ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 26/02/2022 - 27/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ (2)
SELECAO - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΠΑΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΓΣ ΜΑΡΚΟ
ΔΙΩΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 12/03/2022 - 13/03/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
SELECAO - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ (2)
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ΠΑΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ
ΓΣ ΜΑΡΚΟ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 19/03/2022 - 20/03/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ (2)
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -
ΓΣ ΜΑΡΚΟ
ΠΑΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - - -
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ
ΔΙΩΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 26/03/2022 - 27/03/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
SELECAO - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ (2)
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΓΣ ΜΑΡΚΟ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ΠΑΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19 02/04/2022 - 03/04/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ (2)
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -
ΓΣ ΜΑΡΚΟ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΠΑΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΔΙΩΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20 09/04/2022 - 10/04/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
SELECAO - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ (2)
ΓΣ ΜΑΡΚΟ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΠΑΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 21 07/05/2022 - 08/05/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -
ΓΣ ΜΑΡΚΟ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ (2)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΔΙΩΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22 14/05/2022 - 15/05/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΓΣ ΜΑΡΚΟ
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ
SELECAO - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ (2)
ΠΑΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -