ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Α' ΟΜΙΛΟΣ - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ Boca Cup ΕΠΣΑΝΑ - Α' ΟΜΙΛΟΣ - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 23/10/2021 - 24/10/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ΓΣ ΜΑΡΚΟ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - - -
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 30/10/2021 - 31/10/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΓΣ ΜΑΡΚΟ
SELECAO - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 06/11/2021 - 07/11/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΓΣ ΜΑΡΚΟ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 13/11/2021 - 14/11/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΓΣ ΜΑΡΚΟ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
SELECAO - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 20/11/2021 - 21/11/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΓΣ ΜΑΡΚΟ
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 27/11/2021 - 28/11/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
SELECAO - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ
ΓΣ ΜΑΡΚΟ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 04/12/2021 - 05/12/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΓΣ ΜΑΡΚΟ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - - -
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 11/12/2021 - 12/12/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΓΣ ΜΑΡΚΟ
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
SELECAO - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 15/01/2022 - 16/01/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΓΣ ΜΑΡΚΟ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 22/01/2022 - 23/01/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -
ΓΣ ΜΑΡΚΟ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ
SELECAO - - -