ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Β' ΟΜΙΛΟΣ - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ Boca Cup ΕΠΣΑΝΑ - Β' ΟΜΙΛΟΣ - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 23/10/2021 - 24/10/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (2)
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΓΣ ΜΑΡΚΟ (2)
ΑΗΤΤΗΤΟΣ (2)
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - - -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ (2)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 30/10/2021 - 31/10/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΓΣ ΜΑΡΚΟ (2)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ (2)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ (2)
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (2)
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 06/11/2021 - 07/11/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (2)
ΓΣ ΜΑΡΚΟ (2)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ (2)
ΑΗΤΤΗΤΟΣ (2)
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 13/11/2021 - 14/11/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΓΣ ΜΑΡΚΟ (2)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ (2)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ (2)
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (2)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 20/11/2021 - 21/11/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (2)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ (2)
ΓΣ ΜΑΡΚΟ (2)
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ (2)
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 27/11/2021 - 28/11/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (2)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ (2)
ΓΣ ΜΑΡΚΟ (2)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ (2)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 04/12/2021 - 05/12/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΓΣ ΜΑΡΚΟ (2)
ΟΜΑΔΑ 1
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - - -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ (2)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (2)
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ (2)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 11/12/2021 - 12/12/2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΓΣ ΜΑΡΚΟ (2)
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (2)
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ (2)
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ (2)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 15/01/2022 - 16/01/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
ΓΣ ΜΑΡΚΟ (2)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ (2)
ΟΜΑΔΑ 1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (2)
ΑΗΤΤΗΤΟΣ (2)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 22/01/2022 - 23/01/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (2)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΓΣ ΜΑΡΚΟ (2)
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ (2)
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ (2)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -