ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Α' ΟΜΙΛΟΣ(2) - ΠΑΙΔΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - Α' ΟΜΙΛΟΣ(2) - ΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 05/02/2022 - 06/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 13/02/2022 18:45:00 1 - 0
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 12/02/2022 12:00:00 1 - 2
COBRA AFC
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 12/02/2022 - 13/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΥ 03/04/2022 17:00:00 3 - 0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
COBRA AFC
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 06/02/2022 19:30:00 1 - 2
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ 20/02/2022 19:00:00 0 - 5
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 19/02/2022 - 20/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 27/02/2022 18:00:00 1 - 0
COBRA AFC
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 27/02/2022 10:30:00 3 - 0
ΟΜΑΔΑ 1
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 26/02/2022 - 27/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
COBRA AFC
ΥΜΗΤΤΟΥ - - 3 - 0
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ 12/03/2022 19:30:00 0 - 2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
ΟΜΑΔΑ 1
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - 3 - 0
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 13/03/2022 18:30:00 0 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 12/03/2022 - 13/03/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
COBRA AFC
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 3 - 0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 19/03/2022 - 20/03/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
COBRA AFC
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΥΜΗΤΤΟΥ - - 3 - 0
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 26/02/2022 12:45:00 3 - 2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 19/02/2022 20:45:00 1 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 02/04/2022 - 03/04/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ 06/02/2022 15:30:00 2 - 1
ΟΜΑΔΑ 1
COBRA AFC
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΥ 06/02/2022 17:30:00 0 - 2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 09/04/2022 - 10/04/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΥ 12/03/2022 17:15:00 0 - 1
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
COBRA AFC
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 07/05/2022 - 08/05/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -
COBRA AFC
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 14/05/2022 - 15/05/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
COBRA AFC
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - 3 - 0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - 0 - 3
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 21/05/2022 - 22/05/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
COBRA AFC
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
ΟΜΑΔΑ 1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 28/05/2022 - 29/05/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
COBRA AFC
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΥΜΗΤΤΟΥ - - 3 - 0
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - 3 - 0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 04/06/2022 - 05/06/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
COBRA AFC
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 03/04/2022 16:00:00 1 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 11/06/2022 - 12/06/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 20/03/2022 09:00:00 6 - 0
COBRA AFC
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΥΜΗΤΤΟΥ - - 3 - 0
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -