ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Α' ΟΜΙΛΟΣ(2) - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - Α' ΟΜΙΛΟΣ(2) - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 05/02/2022 - 06/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 02/04/2022 16:00:00 3 - 1
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΕΠΟ 03/04/2022 12:15:00 2 - 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 12/02/2022 19:30:00 -
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 09/04/2022 12:00:00 1 - 1
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 12/02/2022 - 13/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΕΠΟ 06/02/2022 11:45:00 2 - 2
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 19/02/2022 19:30:00 0 - 2
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΕΡΓΑΝΗΣ - - 3 - 0
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 20/02/2022 17:15:00 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 19/02/2022 - 20/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 12/03/2022 16:15:00 2 - 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 12/03/2022 12:45:00 1 - 0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 13/03/2022 15:00:00 3 - 2
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ 13/03/2022 13:00:00 3 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 26/02/2022 - 27/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 19/03/2022 12:45:00 3 - 5
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 05/02/2022 18:30:00 1 - 3
ΗΝΙΟΧΟΣ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΕΠΟ 20/02/2022 13:45:00 4 - 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 27/02/2022 19:30:00 0 - 2
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΕΡΓΑΝΗΣ 13/02/2022 10:00:00 3 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 12/03/2022 - 13/03/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 13/02/2022 11:00:00 -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 12/02/2022 12:15:00 0 - 5
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΕΠΟ 13/02/2022 11:00:00 3 - 5
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 19/03/2022 - 20/03/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 26/02/2022 10:30:00 0 - 1
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 20/03/2022 19:30:00 1 - 1
ΗΝΙΟΧΟΣ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΕΠΟ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 10/04/2022 12:30:00 5 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 02/04/2022 - 03/04/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 03/04/2022 14:30:00 2 - 1
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΕΠΟ 20/03/2022 11:45:00 2 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 09/04/2022 - 10/04/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - 3 - 0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 27/02/2022 13:00:00 1 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 02/04/2022 16:00:00 3 - 0
ΗΝΙΟΧΟΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΕΠΟ 27/02/2022 10:30:00 2 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 07/05/2022 - 08/05/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 06/02/2022 10:15:00 5 - 0
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΕΡΓΑΝΗΣ 19/02/2022 19:00:00 1 - 4
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 05/02/2022 12:45:00 2 - 4
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΠΟ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 14/05/2022 - 15/05/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 27/03/2022 15:15:00 -
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΕΠΟ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 09/04/2022 12:30:00 -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 21/05/2022 - 22/05/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 28/05/2022 - 29/05/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
ΕΠΟ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΕΡΓΑΝΗΣ 03/04/2022 15:00:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 04/06/2022 - 05/06/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 10/04/2022 19:15:00 -
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΕΠΟ 10/04/2022 10:30:00 -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 11/06/2022 - 12/06/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΕΠΟ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 18/06/2022 - 19/06/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 25/06/2022 - 26/06/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 03/04/2022 14:30:00 -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΗΝΙΟΧΟΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΕΠΟ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 02/07/2022 - 03/07/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 09/07/2022 - 10/07/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ RED
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ COERVER
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -