ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Κ11 ΟΜΙΛΟΣ(2) - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - Κ11 ΟΜΙΛΟΣ(2) - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 05/02/2022 - 06/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 20/03/2022 14:15:00 -
DIAMONDS FC K11
ΟΜΑΔΑ 2
ARENA RENTI - - -
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 13/02/2022 09:15:00 1 - 3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ11
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 20/03/2022 16:15:00 1 - 4
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 12/02/2022 - 13/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
DIAMONDS FC K11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 2
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ11
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Κ11
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 06/02/2022 11:00:00 1 - 1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Κ11
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 19/02/2022 - 20/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
DIAMONDS FC K11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ11
ΟΜΑΔΑ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Κ11
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Κ11
ΕΠΟ 27/02/2022 14:00:00 4 - 9

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 26/02/2022 - 27/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
DIAMONDS FC K11
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ARENA RENTI - - -
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 2
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Κ11
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Κ11
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 02/04/2022 18:15:00 3 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 12/03/2022 - 13/03/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 12/03/2022 14:00:00 11 - 1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ11
DIAMONDS FC K11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Κ11
ΟΜΑΔΑ 2
ΕΠΟ - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Κ11
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 19/02/2022 10:45:00 6 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 19/03/2022 - 20/03/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
DIAMONDS FC K11
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ARENA RENTI - - -
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Κ11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 2
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Κ11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 05/02/2022 17:00:00 1 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 02/04/2022 - 03/04/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Κ11
DIAMONDS FC K11
ΕΠΟ - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Κ11
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΟΜΑΔΑ 2
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 09/04/2022 - 10/04/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ11
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 03/04/2022 16:15:00 1 - 4
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Κ11
ΕΠΟ 05/02/2022 14:00:00 -
DIAMONDS FC K11
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 13/02/2022 12:00:00 6 - 0
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 13/03/2022 09:00:00 0 - 3
ΟΜΑΔΑ 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 07/05/2022 - 08/05/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Κ11
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ11
ΕΠΟ - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Κ11
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
DIAMONDS FC K11
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΟΜΑΔΑ 2
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 14/05/2022 - 15/05/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 2
DIAMONDS FC K11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 19/03/2022 12:30:00 0 - 2
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Κ11
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ11
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Κ11
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΕΠΟ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 21/05/2022 - 22/05/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
DIAMONDS FC K11
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ARENA RENTI - - -
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΟΜΑΔΑ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ11
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 28/05/2022 - 29/05/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
DIAMONDS FC K11
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ARENA RENTI - - -
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Κ11
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Κ11
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 04/06/2022 - 05/06/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
DIAMONDS FC K11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ11
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΟΜΑΔΑ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Κ11
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΕΠΟ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 11/06/2022 - 12/06/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
DIAMONDS FC K11
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ11
ARENA RENTI - - -
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Κ11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Κ11
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 18/06/2022 - 19/06/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ11
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
DIAMONDS FC K11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Κ11
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΕΠΟ - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Κ11
ΟΜΑΔΑ 2
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 25/06/2022 - 26/06/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ11
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
DIAMONDS FC K11
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Κ11
ARENA RENTI - - -
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Κ11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 2
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 02/07/2022 - 03/07/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Κ11
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ΕΠΟ - - -
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Κ11
DIAMONDS FC K11
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΟΜΑΔΑ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 09/07/2022 - 10/07/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κ11
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ11
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Κ11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
Π.Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Κ11
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
DIAMONDS FC K11
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ Κ11
ARENA RENTI - - -
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΟΜΑΔΑ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -