ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Β' ΟΜΙΛΟΣ(2) - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - Β' ΟΜΙΛΟΣ(2) - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 05/02/2022 - 06/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 12/02/2022 15:00:00 2 - 6
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
DIAMONDS FC (2)
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 13/02/2022 09:15:00 6 - 5
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
COBRA AFC
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 12/02/2022 17:00:00 -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 13/02/2022 11:30:00 4 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 12/02/2022 - 13/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
DIAMONDS FC (2)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
COBRA AFC
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 19/03/2022 15:00:00 -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 19/02/2022 - 20/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
DIAMONDS FC (2)
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ARENA RENTI - - -
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 05/02/2022 16:00:00 2 - 3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
COBRA AFC
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 26/02/2022 - 27/02/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
DIAMONDS FC (2)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
COBRA AFC
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 12/03/2022 - 13/03/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
DIAMONDS FC (2)
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 12/02/2022 14:00:00 3 - 5
COBRA AFC
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 19/03/2022 - 20/03/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
DIAMONDS FC (2)
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ARENA RENTI - - -
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
COBRA AFC
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 12/03/2022 14:00:00 5 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 02/04/2022 - 03/04/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
DIAMONDS FC (2)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
COBRA AFC
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 09/04/2022 - 10/04/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
DIAMONDS FC (2)
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ARENA RENTI - - -
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
COBRA AFC
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 07/05/2022 - 08/05/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
COBRA AFC
DIAMONDS FC (2)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 03/04/2022 11:00:00 0 - 5
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 14/05/2022 - 15/05/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
DIAMONDS FC (2)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
COBRA AFC
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 12/03/2022 18:00:00 0 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 21/05/2022 - 22/05/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
DIAMONDS FC (2)
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 13/03/2022 10:00:00 2 - 1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
COBRA AFC
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 28/05/2022 - 29/05/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
DIAMONDS FC (2)
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
COBRA AFC
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 04/06/2022 - 05/06/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
DIAMONDS FC (2)
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ARENA RENTI - - -
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
COBRA AFC
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 11/06/2022 - 12/06/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
DIAMONDS FC (2)
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ARENA RENTI - - -
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 20/03/2022 10:00:00 -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
COBRA AFC
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 18/06/2022 - 19/06/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
DIAMONDS FC (2)
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
COBRA AFC
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 25/06/2022 - 26/06/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
DIAMONDS FC (2)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ARENA RENTI - - -
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
COBRA AFC
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 02/07/2022 - 03/07/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
DIAMONDS FC (2)
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
COBRA AFC
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 09/07/2022 - 10/07/2022

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
DIAMONDS FC (2)
COBRA AFC
ARENA RENTI - - -
ΥΜΗΤΤΟΣ Α.Ο.
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ WHITE
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -