ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY ΠΑΙΔΙΚΟ Β΄ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΙΔΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - FAIR PLAY ΠΑΙΔΙΚΟ Β΄ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 14/10/2017 - 15/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 15/10/2017 19:15:00 4 - 0
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΖΩΦΡΙΑ
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ 15/10/2017 18:30:00 1 - 0
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΟ
ΟΡΦΕΩΣ - - 3 - 0
Banner

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 21/10/2017 - 22/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΗΣ 21/10/2017 12:30:00 3 - 6
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 22/10/2017 20:00:00 0 - 3
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 22/10/2017 13:00:00 1 - 1
ΖΩΦΡΙΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 22/10/2017 17:15:00 5 - 2
ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΟ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 04/11/2017 - 05/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 04/11/2017 10:30:00 2 - 2
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ 04/11/2017 18:15:00 3 - 2
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 05/11/2017 13:00:00 1 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΟΡΦΕΩΣ 05/11/2017 15:15:00 3 - 1
ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΟ
ΖΩΦΡΙΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 11/11/2017 - 12/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 12/11/2017 20:30:00 1 - 5
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΗΣ 11/11/2017 15:30:00 1 - 1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 12/11/2017 16:30:00 0 - 1
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΟ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
ΖΩΦΡΙΑ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 11/11/2017 18:30:00 2 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 18/11/2017 - 19/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 18/11/2017 10:30:00 1 - 2
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΟΡΦΕΩΣ 19/11/2017 19:00:00 1 - 2
ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΟ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΖΩΦΡΙΑ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 25/11/2017 - 26/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ 26/11/2017 19:00:00 2 - 0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΟΡΦΕΩΣ 25/11/2017 20:00:00 0 - 2
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΟ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΖΩΦΡΙΑ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 26/11/2017 16:30:00 2 - 4
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 02/12/2017 - 03/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 03/12/2017 17:00:00 4 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΟΡΦΕΩΣ 03/12/2017 17:00:00 3 - 3
ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΟ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΓΑΛΑΞΙΑ 02/12/2017 12:00:00 4 - 0
ΖΩΦΡΙΑ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 02/12/2017 19:00:00 1 - 1
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 03/12/2017 10:00:00 3 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 09/12/2017 - 10/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ 10/12/2017 10:00:00 2 - 2
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΟ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ 10/12/2017 17:00:00 2 - 0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΖΩΦΡΙΑ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 09/12/2017 16:45:00 4 - 3
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΗΣ 10/12/2017 11:00:00 1 - 0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 09/12/2017 09:30:00 1 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 16/12/2017 - 17/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 17/12/2017 11:00:00 1 - 1
ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΟ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 17/12/2017 19:00:00 1 - 2
ΖΩΦΡΙΑ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 16/12/2017 18:00:00 1 - 3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΗΣ 17/12/2017 13:30:00 1 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 13/01/2018 - 14/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΛΕΙΒΑΔΙ 13/01/2018 17:00:00 0 - 2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΓΑΛΑΞΙΑ 13/01/2018 17:30:00 2 - 1
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 13/01/2018 09:00:00 1 - 5
ΖΩΦΡΙΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΟ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΟΡΦΕΩΣ 13/01/2018 19:15:00 3 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 20/01/2018 - 21/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ 20/01/2018 12:00:00 4 - 0
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 20/01/2018 14:00:00 1 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΖΩΦΡΙΑ
ΟΡΦΕΩΣ 21/01/2018 19:30:00 3 - 1
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΟ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 27/01/2018 - 28/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 27/01/2018 16:30:00 3 - 4
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 5 - 2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 28/01/2018 17:30:00 3 - 2
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 28/01/2018 16:00:00 2 - 4
ΖΩΦΡΙΑ
ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΟ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 03/02/2018 - 04/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ 04/02/2018 18:00:00 3 - 0
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 04/02/2018 16:00:00 3 - 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΟΡΦΕΩΣ 04/02/2018 14:30:00 1 - 1
ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΟ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΖΩΦΡΙΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 5 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 10/02/2018 - 11/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ 11/02/2018 18:00:00 1 - 0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 10/02/2018 10:00:00 6 - 4
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΗΣ 11/02/2018 15:30:00 0 - 1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΟ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - 3 - 0
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΖΩΦΡΙΑ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 11/02/2018 17:30:00 2 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 24/02/2018 - 25/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 25/02/2018 14:00:00 0 - 4
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΟΡΦΕΩΣ 25/02/2018 14:00:00 2 - 1
ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΟ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΖΩΦΡΙΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 24/02/2018 19:00:00 1 - 2
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 25/02/2018 19:00:00 2 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 03/03/2018 - 04/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ 04/03/2018 16:15:00 0 - 3
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΟ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΖΩΦΡΙΑ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 03/03/2018 09:45:00 2 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 10/03/2018 - 11/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΟΡΦΕΩΣ - - 2 - 1
ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΟ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΖΩΦΡΙΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 2 - 2
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 1 - 3
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 17/03/2018 - 18/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΟΡΦΕΩΣ 18/03/2018 14:00:00 0 - 2
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΟ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΖΩΦΡΙΑ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ 17/03/2018 18:00:00 0 - 3
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΓΑΛΑΞΙΑ 17/03/2018 14:30:00 3 - 0
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 17/03/2018 12:00:00 2 - 0