ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Β΄ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - FAIR PLAY ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Β΄ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 14/10/2017 - 15/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 15/10/2017 10:00:00 6 - 2
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 15/10/2017 11:00:00 5 - 4
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ 15/10/2017 17:00:00 4 - 6
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΗΣ 14/10/2017 19:30:00 4 - 0
Banner

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 21/10/2017 - 22/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 21/10/2017 13:00:00 1 - 2
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙ 21/10/2017 17:00:00 1 - 1
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
DANIEL BATISTA FC 21/10/2017 13:45:00 0 - 0
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 22/10/2017 17:00:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 04/11/2017 - 05/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 04/11/2017 14:30:00 2 - 4
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 05/11/2017 16:00:00 4 - 1
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΗΣ 04/11/2017 18:00:00 5 - 1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 11/11/2017 - 12/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 12/11/2017 15:30:00 2 - 3
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ 12/11/2017 17:30:00 2 - 2
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙ 11/11/2017 12:00:00 1 - 5
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
DANIEL BATISTA FC 12/11/2017 16:30:00 1 - 0
ΟΜΑΔΑ 1
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 18/11/2017 - 19/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 18/11/2017 10:45:00 1 - 5
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 18/11/2017 19:30:00 1 - 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΗΣ 18/11/2017 17:00:00 4 - 2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΛΕΙΒΑΔΙ 18/11/2017 12:00:00 0 - 0
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 25/11/2017 - 26/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 26/11/2017 18:30:00 5 - 3
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 26/11/2017 10:00:00 2 - 5
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 25/11/2017 14:30:00 1 - 5
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
DANIEL BATISTA FC 26/11/2017 15:30:00 0 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 02/12/2017 - 03/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 03/12/2017 13:00:00 5 - 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΗΣ 03/12/2017 12:00:00 4 - 0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 03/12/2017 16:15:00 3 - 2
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
DANIEL BATISTA FC 02/12/2017 17:30:00 2 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 09/12/2017 - 10/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 10/12/2017 14:00:00 1 - 5
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 10/12/2017 18:30:00 3 - 2
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - - 3 - 0
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 09/12/2017 10:30:00 2 - 2
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙ 09/12/2017 13:00:00 1 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 16/12/2017 - 17/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 17/12/2017 11:00:00 1 - 5
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ 17/12/2017 19:30:00 3 - 4
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 17/12/2017 09:45:00 3 - 7
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙ 16/12/2017 14:00:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 13/01/2018 - 14/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 14/01/2018 10:30:00 0 - 4
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΛΕΙΒΑΔΙ 14/01/2018 11:00:00 2 - 2
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
DANIEL BATISTA FC 14/01/2018 16:30:00 0 - 4
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - 1 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 20/01/2018 - 21/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 21/01/2018 17:30:00 2 - 4
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 21/01/2018 15:00:00 4 - 6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 21/01/2018 09:45:00 4 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 27/01/2018 - 28/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 28/01/2018 12:15:00 2 - 6
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 27/01/2018 14:15:00 2 - 2
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙ 28/01/2018 14:00:00 2 - 1
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
RIVER 27/01/2018 13:00:00 2 - 4
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 03/02/2018 - 04/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 04/02/2018 17:30:00 6 - 3
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 04/02/2018 14:00:00 3 - 6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 04/02/2018 17:15:00 1 - 2
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 10/02/2018 - 11/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 11/02/2018 13:00:00 1 - 1
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 11/02/2018 16:30:00 3 - 0
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 10/02/2018 09:15:00 3 - 4
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΛΕΙΒΑΔΙ 10/02/2018 12:00:00 0 - 2
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 24/02/2018 - 25/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 25/02/2018 13:00:00 0 - 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 25/02/2018 10:00:00 4 - 0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 25/02/2018 13:00:00 4 - 3
ΟΜΑΔΑ 1
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 25/02/2018 14:00:00 4 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 03/03/2018 - 04/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 04/03/2018 09:45:00 1 - 3
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 03/03/2018 14:15:00 3 - 5
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - 3 - 0
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙ 03/03/2018 14:00:00 1 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 10/03/2018 - 11/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 4 - 0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - 2 - 2
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 3
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 17/03/2018 - 18/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΗΣ 17/03/2018 18:00:00 3 - 2
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ 17/03/2018 09:30:00 0 - 1
ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ - - 3 - 0
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 18/03/2018 16:30:00 4 - 6
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-