ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α΄ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α΄ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 14/10/2017 - 15/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο.
ΟΜΑΔΑ 1
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14/10/2017 09:30:00 1 - 2
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 1
ΘΗΣΕΑΣ
ΠΑΝΤ. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ 14/10/2017 09:00:00 8 - 0
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 14/10/2017 09:00:00 1 - 1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
ΚΑΡΑΒΑΣ Α.Ο
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - 3 - 0
Banner

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 21/10/2017 - 22/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 22/10/2017 20:30:00 0 - 3
ΘΗΣΕΑΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 11/02/2018 11:15:00 0 - 5
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
ARENA RENTI 21/10/2017 20:00:00 7 - 2
ΚΑΡΑΒΑΣ Α.Ο
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο.
ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 22/10/2017 16:30:00 2 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 04/11/2017 - 05/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο.
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 1
ΠΑΝΤ. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ 04/11/2017 09:15:00 2 - 4
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΟΜΑΔΑ 1
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 05/11/2017 17:15:00 5 - 1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ
ΠΑΝΤ. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ 04/11/2017 19:00:00 4 - 0
ΚΑΡΑΒΑΣ Α.Ο
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ARENA RENTI 05/11/2017 09:00:00 3 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 11/11/2017 - 12/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΠΑΝΤ. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ 11/11/2017 08:15:00 2 - 3
ΟΜΑΔΑ 1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 11/11/2017 16:00:00 3 - 1
ΘΗΣΕΑΣ
ΚΑΡΑΒΑΣ Α.Ο
ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 11/11/2017 12:00:00 1 - 3
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο.
ARENA RENTI 12/11/2017 10:15:00 5 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 18/11/2017 - 19/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 1
ΠΑΝΤ. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ 19/11/2017 18:00:00 1 - 5
ΚΑΡΑΒΑΣ Α.Ο
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 19/11/2017 16:30:00 6 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΘΗΣΕΑΣ
ARENA RENTI 19/11/2017 09:00:00 5 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 25/11/2017 - 26/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 25/11/2017 16:30:00 5 - 0
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 1
ΚΑΡΑΒΑΣ Α.Ο
ΠΑΝΤ. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ 26/11/2017 19:00:00 1 - 1
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 25/11/2017 19:00:00 2 - 6
ΘΗΣΕΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο.
ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 25/11/2017 12:30:00 2 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 02/12/2017 - 03/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο.
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
ΠΑΝΤ. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ 02/12/2017 17:15:00 2 - 0
ΚΑΡΑΒΑΣ Α.Ο
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 1
ARENA RENTI 02/12/2017 15:00:00 6 - 1
ΘΗΣΕΑΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 03/12/2017 12:30:00 5 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 09/12/2017 - 10/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 09/12/2017 19:30:00 0 - 2
ΘΗΣΕΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 1
ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 09/12/2017 12:30:00 0 - 5
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ARENA RENTI 09/12/2017 14:45:00 2 - 1
ΚΑΡΑΒΑΣ Α.Ο
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
ΠΑΝΤ. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ 10/12/2017 19:00:00 3 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 16/12/2017 - 17/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 1
ΟΜΑΔΑ 1
ΠΑΝΤ. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ 16/12/2017 19:00:00 3 - 0
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΘΗΣΕΑΣ
ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 16/12/2017 11:45:00 6 - 3
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ARENA RENTI 16/12/2017 16:00:00 2 - 6
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο.
ΚΑΡΑΒΑΣ Α.Ο
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16/12/2017 09:00:00 4 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 13/01/2018 - 14/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο.
ΠΑΝΤ. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ 13/01/2018 19:00:00 1 - 2
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΘΗΣΕΑΣ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 13/01/2018 14:15:00 2 - 4
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΚΑΡΑΒΑΣ Α.Ο
ARENA RENTI - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 20/01/2018 - 21/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 1
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 21/01/2018 12:10:00 5 - 2
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΠΑΝΤ. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ 20/01/2018 - 3 - 0
ΚΑΡΑΒΑΣ Α.Ο
ΘΗΣΕΑΣ
ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 20/01/2018 12:30:00 3 - 0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 20/01/2018 09:00:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 27/01/2018 - 28/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο.
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
ΠΑΝΤ. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ 27/01/2018 19:30:00 -
ΟΜΑΔΑ 1
ΚΑΡΑΒΑΣ Α.Ο
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΘΗΣΕΑΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 27/01/2018 12:30:00 4 - 8

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 03/02/2018 - 04/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΠΑΝΤ. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ 21/01/2018 19:30:00 1 - 4
ΚΑΡΑΒΑΣ Α.Ο
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΟΜΑΔΑ 1
ARENA RENTI - - -
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο.
ΘΗΣΕΑΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 10/02/2018 - 11/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο.
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 04/02/2018 09:30:00 0 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΚΑΡΑΒΑΣ Α.Ο
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΠΑΝΤ. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΘΗΣΕΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -