ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β΄ΟΜΙΛΟΣ - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - FAIR PLAY ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β΄ΟΜΙΛΟΣ - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 14/10/2017 - 15/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 14/10/2017 15:00:00 3 - 0
VALENCIA C.F. ELITE ACADEMY
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ (G.)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 5 - 3
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 15/10/2017 15:00:00 4 - 3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
RIVER 14/10/2017 12:00:00 0 - 4
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
EVOLUTION 14/10/2017 13:00:00 2 - 6
Banner

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 21/10/2017 - 22/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
VALENCIA C.F. ELITE ACADEMY
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 22/10/2017 11:00:00 0 - 3
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ (G.)
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
RIVER

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 21/10/2017 14:30:00 1 - 4
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 21/10/2017 14:00:00 3 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 04/11/2017 - 05/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
VALENCIA C.F. ELITE ACADEMY
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 05/11/2017 11:00:00 5 - 2
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 05/11/2017 12:00:00 3 - 0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ (G.)
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 05/11/2017 10:00:00 4 - 3
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
EVOLUTION 05/11/2017 09:45:00 3 - 6
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΧΩΡΑΦΑ 04/11/2017 17:00:00 2 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 11/11/2017 - 12/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
VALENCIA C.F. ELITE ACADEMY
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
PARADISE 12/11/2017 10:30:00 1 - 2
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - - 0 - 3
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ (G.)
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
RIVER 12/11/2017 10:00:00 5 - 1
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 11/11/2017 16:30:00 3 - 2
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
RIVER 12/11/2017 11:00:00 6 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 18/11/2017 - 19/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 18/11/2017 15:00:00 3 - 6
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
VALENCIA C.F. ELITE ACADEMY
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 19/11/2017 11:15:00 0 - 3
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ (G.)
ΧΩΡΑΦΑ 19/11/2017 16:30:00 1 - 0
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
RIVER 18/11/2017 13:00:00 2 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 25/11/2017 - 26/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 25/11/2017 13:45:00 1 - 4
VALENCIA C.F. ELITE ACADEMY
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
PARADISE 26/11/2017 11:30:00 6 - 2
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - - 0 - 3
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ (G.)
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
RIVER 25/11/2017 09:30:00 2 - 5
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 25/11/2017 15:45:00 5 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 02/12/2017 - 03/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 02/12/2017 16:00:00 2 - 2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
EVOLUTION 02/12/2017 12:00:00 3 - 6
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
VALENCIA C.F. ELITE ACADEMY
ΧΩΡΑΦΑ 03/12/2017 16:30:00 4 - 4
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ (G.)
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 03/12/2017 11:45:00 5 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 09/12/2017 - 10/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 10/12/2017 18:30:00 4 - 0
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 10/12/2017 10:00:00 4 - 2
VALENCIA C.F. ELITE ACADEMY
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
PARADISE 09/12/2017 18:00:00 2 - 2
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - - 0 - 3
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ (G.)
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
RIVER 09/12/2017 12:00:00 1 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 16/12/2017 - 17/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 16/12/2017 17:30:00 7 - 4
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΧΩΡΑΦΑ 17/12/2017 18:00:00 3 - 4
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
RIVER 16/12/2017 10:00:00 4 - 3
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
VALENCIA C.F. ELITE ACADEMY
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 16/12/2017 11:45:00 8 - 6
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ (G.)
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
RIVER - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 13/01/2018 - 14/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - - 0 - 3
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ (G.)
VALENCIA C.F. ELITE ACADEMY
RIVER 13/01/2018 10:00:00 3 - 3
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
RIVER 13/01/2018 12:00:00 3 - 0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΧΩΡΑΦΑ 14/01/2018 10:00:00 6 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 20/01/2018 - 21/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
VALENCIA C.F. ELITE ACADEMY
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ (G.)
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 20/01/2018 16:00:00 4 - 1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 20/01/2018 14:30:00 3 - 6
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
EVOLUTION 21/01/2018 11:00:00 1 - 5
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 27/01/2018 - 28/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
VALENCIA C.F. ELITE ACADEMY
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
PARADISE 27/01/2018 16:30:00 5 - 4
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - - 0 - 3
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ (G.)
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
RIVER 28/01/2018 14:00:00 1 - 3
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 27/01/2018 15:30:00 4 - 0
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
RIVER 27/01/2018 11:00:00 6 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 03/02/2018 - 04/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
VALENCIA C.F. ELITE ACADEMY
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - 3 - 0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ (G.)
EVOLUTION 03/02/2018 14:00:00 1 - 5
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΩΡΑΦΑ 03/02/2018 17:45:00 4 - 7
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 03/02/2018 13:00:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 10/02/2018 - 11/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 10/02/2018 15:00:00 0 - 3
VALENCIA C.F. ELITE ACADEMY
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
PARADISE 11/02/2018 11:30:00 5 - 6
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 11/02/2018 09:30:00 5 - 2
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ (G.)
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
RIVER

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 10/02/2018 16:00:00 1 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 24/02/2018 - 25/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 24/02/2018 17:00:00 2 - 2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
VALENCIA C.F. ELITE ACADEMY
EVOLUTION 25/02/2018 12:00:00 1 - 5
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΧΩΡΑΦΑ 24/02/2018 18:00:00 4 - 2
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ (G.)
RIVER 01/03/2018 18:00:00 5 - 1
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 25/02/2018 12:30:00 3 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 03/03/2018 - 04/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 04/03/2018 18:00:00 6 - 4
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 03/03/2018 15:00:00 0 - 1
VALENCIA C.F. ELITE ACADEMY
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
PARADISE 04/03/2018 10:30:00 4 - 2
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 04/03/2018 10:15:00 2 - 6
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ (G.)
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
RIVER 04/03/2018 10:30:00 3 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 10/03/2018 - 11/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 7
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 4 - 4
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
VALENCIA C.F. ELITE ACADEMY
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 5 - 1
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - 2 - 0
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ (G.)
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - - 3 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 17/03/2018 - 18/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
EVOLUTION 18/03/2018 13:00:00 3 - 7
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 18/03/2018 11:00:00 5 - 1
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΑΕΚ ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 18/03/2018 12:00:00 0 - 1
VALENCIA C.F. ELITE ACADEMY
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
PARADISE 18/03/2018 10:15:00 4 - 0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ (G.)
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 17/03/2018 17:45:00 1 - 5