ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 14/10/2017 - 15/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 26/11/2017 12:15:00 5 - 3
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 22/04/2018 10:00:00 9 - 7
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ARENA RENTI - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 22/10/2017 16:00:00 3 - 0
ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο 1
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 10/02/2018 11:00:00 6 - 1
Banner

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 21/10/2017 - 22/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 03/12/2017 12:00:00 4 - 5
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 20/01/2018 15:30:00 9 - 6
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 19/11/2017 14:00:00 4 - 5
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο 1
ΣΗΤΑΠΟΘΗΚΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - - 0 - 3
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 03/12/2017 11:00:00 3 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 04/11/2017 - 05/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 05/11/2017 11:00:00 4 - 4
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 22/04/2018 13:00:00 4 - 5
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 02/12/2017 15:00:00 2 - 1
ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο 1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 16/12/2017 15:00:00 6 - 2
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 22/10/2017 13:00:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 11/11/2017 - 12/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 21/10/2017 12:00:00 7 - 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 04/02/2018 11:00:00 0 - 5
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 25/11/2017 11:00:00 2 - 2
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 20/01/2018 13:00:00 1 - 6
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΣΗΤΑΠΟΘΗΚΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 18/11/2017 - 19/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 17/12/2017 09:00:00 7 - 4
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 11/02/2018 10:00:00 2 - 3
ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο 1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 04/11/2017 11:00:00 4 - 0
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 17/12/2017 14:00:00 5 - 2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 22/04/2018 11:00:00 4 - 9

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 25/11/2017 - 26/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 25/11/2017 12:00:00 6 - 8
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 15/10/2017 10:00:00 2 - 7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 14/01/2018 14:00:00 0 - 3
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - 3 - 0
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 21/10/2017 15:00:00 6 - 7

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 02/12/2017 - 03/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 10/12/2017 13:00:00 5 - 6
ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 09/12/2017 11:00:00 8 - 3
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 10/12/2017 10:00:00 3 - 0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΣΗΤΑΠΟΘΗΚΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - - 0 - 3
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 10/12/2017 15:00:00 5 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 09/12/2017 - 10/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 11/11/2017 11:00:00 1 - 4
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 28/01/2018 14:00:00 2 - 4
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 17/12/2017 12:00:00 6 - 3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 27/01/2018 14:00:00 2 - 6
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 14/01/2018 12:00:00 2 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 16/12/2017 - 17/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 27/01/2018 11:00:00 7 - 2
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 05/11/2017 12:00:00 3 - 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ΣΗΤΑΠΟΘΗΚΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 14/10/2017 12:00:00 0 - 3
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 26/11/2017 13:30:00 5 - 7
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 05/11/2017 12:00:00 4 - 9

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 13/01/2018 - 14/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 21/01/2018 12:00:00 1 - 6
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 04/02/2018 13:00:00 1 - 5
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 06/05/2018 10:00:00 3 - 5
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο 1
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 20/01/2018 - 21/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 25/02/2018 12:00:00 4 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 10/03/2018 12:00:00 2 - 6
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 12/05/2018 13:00:00 7 - 2
ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 13/05/2018 11:00:00 3 - 2
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 25/02/2018 13:30:00 5 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 27/01/2018 - 28/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 13/05/2018 12:00:00 6 - 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 18/03/2018 10:00:00 3 - 3
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 11/03/2018 13:00:00 3 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 03/02/2018 - 04/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 14/01/2018 13:00:00 1 - 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 28/04/2018 11:00:00 6 - 5
ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο 1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 18/03/2018 12:00:00 3 - 9
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 29/04/2018 11:00:00 7 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 10/02/2018 - 11/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 01/04/2018 11:00:00 4 - 5
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 11/03/2018 12:00:00 4 - 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 06/05/2018 12:00:00 2 - 8
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 29/04/2018 11:00:00 2 - 5
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 11/02/2018 14:00:00 4 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 24/02/2018 - 25/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 03/03/2018 09:00:00 3 - 1
ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 28/04/2018 13:00:00 2 - 7
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 13/05/2018 10:00:00 5 - 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 25/02/2018 10:30:00 2 - 2
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 11/03/2018 13:00:00 6 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 03/03/2018 - 04/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 03/02/2018 11:00:00 1 - 6
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 04/03/2018 11:00:00 3 - 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 04/03/2018 11:00:00 5 - 1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 06/05/2018 12:00:00 2 - 9

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 10/03/2018 - 11/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 20/01/2018 12:00:00 4 - 2
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 06/05/2018 10:00:00 4 - 3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 28/01/2018 10:00:00 2 - 2
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 04/03/2018 13:00:00 5 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 17/03/2018 - 18/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 31/03/2018 08:50:00 3 - 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 18/03/2018 12:00:00 0 - 5
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 01/04/2018 10:00:00 9 - 6
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 31/03/2018 11:00:00 9 - 4