ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY ΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ Β΄ΟΜΙΛΟΣ - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - FAIR PLAY ΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ Β΄ΟΜΙΛΟΣ - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 14/10/2017 - 15/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - 1 - 1
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - - 0 - 4
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 2 - 1
SOCCERLAND
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 2
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΖΩΦΡΙΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 6
Banner

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 21/10/2017 - 22/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 21/10/2017 13:00:00 4 - 0
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
SOCCERLAND
ΛΕΙΒΑΔΙ 21/10/2017 15:00:00 2 - 3
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 2
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 22/10/2017 15:45:00 5 - 3
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 22/10/2017 15:00:00 3 - 2
ΖΩΦΡΙΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 22/10/2017 16:15:00 3 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 04/11/2017 - 05/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 05/11/2017 09:00:00 4 - 3
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΗΣ 04/11/2017 15:30:00 0 - 1
SOCCERLAND
ΙΑΣΟΝΑΣ
SOCCERLAND 05/11/2017 13:00:00 1 - 2
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 2
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 05/11/2017 17:00:00 0 - 4
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΡΕΜΑ 05/11/2017 14:00:00 3 - 2
ΖΩΦΡΙΑ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 04/11/2017 18:30:00 1 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 11/11/2017 - 12/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 12/11/2017 13:00:00 0 - 4
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
SOCCERLAND
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 11/11/2017 13:00:00 5 - 3
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 2
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 12/11/2017 12:00:00 4 - 0
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΛΕΙΒΑΔΙ 12/11/2017 12:00:00 3 - 0
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΖΩΦΡΙΑ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 11/11/2017 16:30:00 1 - 0
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 12/11/2017 11:00:00 4 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 18/11/2017 - 19/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΗΣ 18/11/2017 19:00:00 1 - 5
SOCCERLAND
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 2
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 18/11/2017 15:00:00 1 - 5
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΡΕΜΑ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΖΩΦΡΙΑ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 4 - 0
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 18/11/2017 13:30:00 5 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 25/11/2017 - 26/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
SOCCERLAND
ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΗΣ 25/11/2017 11:00:00 2 - 1
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 25/11/2017 16:00:00 7 - 4
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 25/11/2017 12:00:00 6 - 2
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΖΩΦΡΙΑ
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 25/11/2017 17:00:00 4 - 5
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙ 26/11/2017 13:00:00 0 - 4
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 26/11/2017 12:30:00 2 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 02/12/2017 - 03/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
SOCCERLAND
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 03/12/2017 10:00:00 1 - 3
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 2
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 03/12/2017 13:00:00 2 - 6
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΡΕΜΑ 02/12/2017 13:00:00 4 - 3
ΖΩΦΡΙΑ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 02/12/2017 18:00:00 2 - 0
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 03/12/2017 11:00:00 4 - 0
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 03/12/2017 15:30:00 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 09/12/2017 - 10/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
SOCCERLAND
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 2
SOCCERLAND 09/12/2017 16:00:00 6 - 2
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΗΣ 10/12/2017 15:00:00 4 - 0
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΖΩΦΡΙΑ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 09/12/2017 18:30:00 2 - 3
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 09/12/2017 14:00:00 0 - 4
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 10/12/2017 10:00:00 6 - 8
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΛΕΙΒΑΔΙ 10/12/2017 13:00:00 3 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 16/12/2017 - 17/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 2
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 16/12/2017 18:30:00 3 - 5
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
SOCCERLAND
ΡΕΜΑ 16/12/2017 11:00:00 3 - 4
ΖΩΦΡΙΑ
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 16/12/2017 12:00:00 5 - 4
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 17/12/2017 11:00:00 2 - 1
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΛΕΙΒΑΔΙ 17/12/2017 12:00:00 0 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 13/01/2018 - 14/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 2
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 14/01/2018 15:45:00 5 - 1
SOCCERLAND
ΖΩΦΡΙΑ
SOCCERLAND

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 14/01/2018 12:00:00 0 - 3
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 13/01/2018 15:00:00 2 - 6
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 14/01/2018 10:30:00 3 - 0
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 13/01/2018 11:00:00 5 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 20/01/2018 - 21/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΡΕΜΑ 21/01/2018 13:00:00 1 - 3
ΖΩΦΡΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
SOCCERLAND
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 20/01/2018 12:00:00 4 - 0
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙ 20/01/2018 11:00:00 6 - 3
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 20/01/2018 15:00:00 3 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 27/01/2018 - 28/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 27/01/2018 13:00:00 4 - 2
ΙΑΣΟΝΑΣ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 28/01/2018 10:00:00 0 - 3
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΗΣ 27/01/2018 11:45:00 3 - 5
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
SOCCERLAND
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 28/01/2018 14:45:00 1 - 2
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 2
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 27/01/2018 14:00:00 3 - 0
ΖΩΦΡΙΑ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΖΩΦΡΙΑΣ 5Χ5 27/01/2018 16:00:00 4 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 03/02/2018 - 04/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 04/02/2018 12:00:00 4 - 2
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΗΣ 03/02/2018 19:00:00 3 - 2
SOCCERLAND
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
SOCCERLAND 04/02/2018 12:00:00 3 - 7
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 2
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 03/02/2018 14:00:00 0 - 3
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΡΕΜΑ 04/02/2018 13:00:00 1 - 5
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΖΩΦΡΙΑ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 04/02/2018 16:00:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 10/02/2018 - 11/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 11/02/2018 09:00:00 1 - 3
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 11/02/2018 11:00:00 4 - 2
ΙΑΣΟΝΑΣ
SOCCERLAND
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 2
ΛΕΙΒΑΔΙ 11/02/2018 13:30:00 1 - 5
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 11/02/2018 15:30:00 0 - 2
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΖΩΦΡΙΑ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 24/02/2018 - 25/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΗΣ 24/02/2018 18:30:00 4 - 1
SOCCERLAND
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
SOCCERLAND 24/02/2018 11:30:00 4 - 2
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 2
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 24/02/2018 14:30:00 0 - 4
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΡΕΜΑ 25/02/2018 12:00:00 1 - 3
ΖΩΦΡΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΖΩΦΡΙΑΣ 5Χ5 24/02/2018 17:00:00 1 - 0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 25/02/2018 09:00:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 03/03/2018 - 04/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 04/03/2018 09:00:00 1 - 2
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
SOCCERLAND
SOCCERLAND 03/03/2018 16:00:00 1 - 5
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 2
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 03/03/2018 14:00:00 4 - 0
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 03/03/2018 11:30:00 3 - 5
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΖΩΦΡΙΑ
ΛΕΙΒΑΔΙ 04/03/2018 11:30:00 7 - 4
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 04/03/2018 13:00:00 1 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 10/03/2018 - 11/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
SOCCERLAND
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 3
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 2
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - - 0 - 3
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 4
ΖΩΦΡΙΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ - - 5 - 1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - 1 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 17/03/2018 - 18/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
SOCCERLAND
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
SOCCERLAND 17/03/2018 16:00:00 3 - 1
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 2
ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΗΣ 17/03/2018 16:00:00 1 - 1
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 18/03/2018 13:45:00 1 - 2
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΖΩΦΡΙΑ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 17/03/2018 14:00:00 3 - 0
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 18/03/2018 12:00:00 7 - 7
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 18/03/2018 12:00:00 0 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19 21/04/2018 - 22/04/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 2
SOCCERLAND
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΖΩΦΡΙΑ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20 28/04/2018 - 29/04/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
SOCCERLAND
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
ΖΩΦΡΙΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 21 05/05/2018 - 06/05/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΖΩΦΡΙΑ
SOCCERLAND
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22 12/05/2018 - 13/05/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 2
ΖΩΦΡΙΑ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
SOCCERLAND
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-