ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Α1 ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟ - ΠΑΙΔΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - Α1 ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟ - ΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 14/10/2017 - 15/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - 3 - 0
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΕΠΟ 15/10/2017 12:00:00 0 - 4
ΟΜΑΔΑ 2
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 14/10/2017 14:00:00 0 - 3
Α.Ο. COSMOS Β.Π
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 19/05/2018 13:30:00 2 - 0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 14/10/2017 11:00:00 2 - 1
ΑΕΚ ROOTS
ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 15/10/2017 14:30:00 0 - 3
Banner

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 21/10/2017 - 22/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΟΜΑΔΑ 2
ΕΠΟ - - 3 - 0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ - - -
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΑΕΚ ROOTS
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 21/04/2018 10:30:00 -
ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 04/11/2017 - 05/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΟΜΑΔΑ 2
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΑΝΘΟΥΣΑΣ 04/11/2017 17:30:00 2 - 4
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 19/05/2018 10:00:00 3 - 0
ΑΕΚ ROOTS
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΑΝΟΙΞΗΣ 05/11/2017 15:15:00 2 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 11/11/2017 - 12/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 11/11/2017 17:45:00 3 - 0
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΕΠΟ 11/11/2017 10:00:00 5 - 1
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΕΚ ROOTS
ΚΥΜΗΣ 12/11/2017 18:00:00 2 - 4
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - - -
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 11/11/2017 15:00:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 18/11/2017 - 19/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΟΜΑΔΑ 2
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 19/11/2017 18:00:00 3 - 0
Α.Ο. COSMOS Β.Π
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 19/11/2017 17:45:00 1 - 4
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ - - 3 - 0
ΑΕΚ ROOTS
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 1 - 2
ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 25/11/2017 - 26/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 2
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 02/12/2017 20:00:00 0 - 1
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΕΚ ROOTS
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
ΕΠΟ 25/11/2017 14:00:00 1 - 1
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ 03/12/2017 19:00:00 1 - 2
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 02/12/2017 18:30:00 2 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 02/12/2017 - 03/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - 3 - 1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΟΜΑΔΑ 2
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ - - 3 - 0
ΑΕΚ ROOTS
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 19/05/2018 13:15:00 7 - 2
ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ - - 3 - 0
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - 0 - 8
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - - 4 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 09/12/2017 - 10/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΑΝΘΟΥΣΑΣ 09/12/2017 18:00:00 1 - 4
ΟΜΑΔΑ 2
ΑΕΚ ROOTS
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 10/12/2017 18:00:00 3 - 1
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ 10/12/2017 20:30:00 1 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 16/12/2017 - 17/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 28/04/2018 13:00:00 0 - 5
ΑΕΚ ROOTS
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΑΝΘΟΥΣΑΣ 16/12/2017 13:00:00 4 - 1
ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
ΟΜΑΔΑ 2
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ - - 3 - 0
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 21/10/2017 13:15:00 2 - 1
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - - 3 - 0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ 17/12/2017 18:30:00 1 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 13/01/2018 - 14/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΑΕΚ ROOTS
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
PLANET

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΟΜΑΔΑ 2
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - - 3 - 0
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΕΠΟ - - 2 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 20/01/2018 - 21/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΕΚ ROOTS
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 21/01/2018 19:15:00 4 - 4
ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 21/01/2018 13:30:00 0 - 3
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 20/01/2018 10:00:00 2 - 0
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΟΜΑΔΑ 2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - - 3 - 0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΚΥΜΗΣ 21/01/2018 18:15:00 2 - 1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΠΟ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 27/01/2018 - 28/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΕΠΟ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 2
ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ - - 3 - 0
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 28/01/2018 11:00:00 5 - 0
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 27/01/2018 19:00:00 4 - 0
ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
ΑΕΚ ROOTS
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 10/12/2017 15:00:00 2 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 03/02/2018 - 04/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - - 3 - 0
ΟΜΑΔΑ 2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΝΘΟΥΣΑΣ 03/02/2018 14:00:00 0 - 1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 03/02/2018 19:15:00 -
ΑΕΚ ROOTS
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 03/02/2018 09:30:00 5 - 1
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 04/02/2018 11:00:00 5 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 10/02/2018 - 11/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 03/03/2018 19:00:00 5 - 2
ΟΜΑΔΑ 1
ΟΜΑΔΑ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΕΠΟ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΕΚ ROOTS
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 24/02/2018 - 25/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 2
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΟΜΑΔΑ 1
PLANET - - 3 - 0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΕΠΟ 25/02/2018 12:00:00 -
ΑΕΚ ROOTS
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΥΜΗΣ 22/10/2017 18:30:00 3 - 1
ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 24/02/2018 14:45:00 1 - 3
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 03/03/2018 - 04/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 2
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 24/02/2018 13:45:00 1 - 1
ΟΜΑΔΑ 1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΑΕΚ ROOTS
ΕΠΟ 03/03/2018 14:00:00 6 - 0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
ΚΥΜΗΣ 03/03/2018 18:30:00 0 - 3
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 03/03/2018 09:30:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 10/03/2018 - 11/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΟΜΑΔΑ 2
PLANET - - 3 - 0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 10/03/2018 10:00:00 4 - 1
ΑΕΚ ROOTS
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0
ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΕΠΟ 10/03/2018 14:00:00 1 - 3
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 10/03/2018 19:15:00 1 - 0
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 17/03/2018 - 18/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
PLANET

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΟΜΑΔΑ 2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΕΚ ROOTS
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 17/03/2018 09:45:00 3 - 1
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΕΠΟ 17/03/2018 14:00:00 -
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19 21/04/2018 - 22/04/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 03/03/2018 11:30:00 5 - 0
ΑΕΚ ROOTS
ΟΜΑΔΑ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0
ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - 3 - 0
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 21/04/2018 16:00:00 1 - 6
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΥΜΗΣ 21/04/2018 21:00:00 4 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20 28/04/2018 - 29/04/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 18/03/2018 19:30:00 0 - 6
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΑΕΚ ROOTS
ΑΝΘΟΥΣΑΣ 28/04/2018 09:30:00 1 - 5
ΟΜΑΔΑ 2
ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 28/04/2018 10:30:00 1 - 3
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΠΟ 29/04/2018 18:00:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 21 05/05/2018 - 06/05/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕΚ ROOTS
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 21/10/2017 16:30:00 3 - 2
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΟΜΑΔΑ 2
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - 3 - 0
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 05/05/2018 19:30:00 0 - 0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ - - 3 - 0
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 20/05/2018 19:00:00 3 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22 12/05/2018 - 13/05/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕΚ ROOTS
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Ο. COSMOS Β.Π
Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΑΝΘΟΥΣΑΣ 12/05/2018 14:45:00 0 - 4
ΟΜΑΔΑ 2
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 12/05/2018 13:30:00 6 - 0
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3