ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ΟΜΙΛΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΤΖΟΥΝΙΟΡ - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΟΜΙΛΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΤΖΟΥΝΙΟΡ - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 04/11/2017 - 05/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2007
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΕΠΟ 05/11/2017 16:00:00 3 - 3
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2008
ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ 5Χ5 04/11/2017 13:00:00 8 - 5
ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΓΟΥΔΗ 04/11/2017 12:00:00 0 - 4
ΛΕΟΝΤΕΣ
ΨΥΧΙΚΟ ΑΕ
ΨΥΧΙΚΟΥ 04/11/2017 12:00:00 3 - 4
Banner

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 11/11/2017 - 12/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΕΠΟ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΕΠΟ 11/11/2017 14:00:00 7 - 0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2008
ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 12/11/2017 14:00:00 1 - 1
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΛΕΟΝΤΕΣ
ΓΟΥΔΗ 12/11/2017 17:15:00 4 - 3
ΨΥΧΙΚΟ ΑΕ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2007
ΨΥΧΙΚΟΥ 11/11/2017 13:00:00 5 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 18/11/2017 - 19/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2007
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 18/11/2017 14:00:00 0 - 2
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΓΟΥΔΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΓΟΥΔΗ 18/11/2017 19:00:00 2 - 2
ΛΕΟΝΤΕΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2008
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 18/11/2017 16:00:00 3 - 1
ΨΥΧΙΚΟ ΑΕ
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΨΥΧΙΚΟΥ 19/11/2017 11:00:00 5 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 25/11/2017 - 26/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΟΥΔΗ 25/11/2017 12:00:00 4 - 2
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΕΠΟ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΛΕΟΝΤΕΣ
ΕΠΟ 25/11/2017 12:00:00 8 - 6
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2008
ΨΥΧΙΚΟ ΑΕ
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2007
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 25/11/2017 19:00:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 02/12/2017 - 03/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2007
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 03/12/2017 15:00:00 5 - 3
ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΓΟΥΔΗ 02/12/2017 12:00:00 3 - 6
ΛΕΟΝΤΕΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΕΠΟ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΨΥΧΙΚΟ ΑΕ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΨΥΧΙΚΟΥ 03/12/2017 11:00:00 3 - 6
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2008
ΓΟΥΔΗ - - 2 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 09/12/2017 - 10/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΓΟΥΔΗ - - 4 - 6
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΛΕΟΝΤΕΣ
ΕΠΟ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΨΥΧΙΚΟ ΑΕ
ΕΠΟ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΕΠΟ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2008
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2007
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - - 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 16/12/2017 - 17/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2007
ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - - 1 - 4
ΛΕΟΝΤΕΣ
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΕΠΟ - - 5 - 4
ΨΥΧΙΚΟ ΑΕ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΨΥΧΙΚΟΥ - - 2 - 4
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΓΟΥΔΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2008
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - - 0 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 13/01/2018 - 14/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ
ΓΟΥΔΗ 13/01/2018 13:00:00 -
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΨΥΧΙΚΟ ΑΕ
ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ 5Χ5 14/01/2018 13:00:00 -
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΓΟΥΔΗ 14/01/2018 17:00:00 -
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2008
ΕΠΟ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2007
ΕΠΟ 14/01/2018 14:30:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 20/01/2018 - 21/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2007
ΛΕΟΝΤΕΣ
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΨΥΧΙΚΟ ΑΕ
ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΨΥΧΙΚΟΥ - - -
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΟΥΔΗ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2008
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΕΠΟ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 27/01/2018 - 28/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2007
ΕΠΟ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΕΠΟ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2008
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΓΟΥΔΗ - - -
ΨΥΧΙΚΟ ΑΕ
ΛΕΟΝΤΕΣ
ΨΥΧΙΚΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 03/02/2018 - 04/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΕΠΟ - - -
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΓΟΥΔΗ - - -
ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2008
ΓΟΥΔΗ - - -
ΛΕΟΝΤΕΣ
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΕΠΟ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2007
ΨΥΧΙΚΟ ΑΕ
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 10/02/2018 - 11/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2007
ΕΠΟ - - -
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΕΠΟ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΕΠΟ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2008
ΛΕΟΝΤΕΣ
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΨΥΧΙΚΟ ΑΕ
ΓΟΥΔΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 24/02/2018 - 25/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΓΟΥΔΗ - - -
ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΓΟΥΔΗ - - -
ΛΕΟΝΤΕΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΕΠΟ - - -
ΨΥΧΙΚΟ ΑΕ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2008
ΨΥΧΙΚΟΥ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2007
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 03/03/2018 - 04/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2007
ΓΟΥΔΗ - - -
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΕΠΟ - - -
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΛΕΟΝΤΕΣ
ΕΠΟ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΨΥΧΙΚΟ ΑΕ
ΕΠΟ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2008
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 10/03/2018 - 11/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΟΥΔΗ - - -
ΛΕΟΝΤΕΣ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΕΠΟ - - -
ΨΥΧΙΚΟ ΑΕ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΨΥΧΙΚΟΥ - - -
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΓΟΥΔΗ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2007
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2008
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 17/03/2018 - 18/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2007
ΓΟΥΔΗ - - -
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΛΕΟΝΤΕΣ
ΓΟΥΔΗ - - -
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΨΥΧΙΚΟ ΑΕ
ΕΠΟ - - -
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΕΠΟ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2008
ΕΠΟ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 21/04/2018 - 22/04/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΛΕΟΝΤΕΣ
ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΕΠΟ - - -
ΨΥΧΙΚΟ ΑΕ
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΨΥΧΙΚΟΥ - - -
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΓΟΥΔΗ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2008
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2007
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 28/04/2018 - 29/04/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΛΕΟΝΤΕΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2007
ΕΠΟ - - -
ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΨΥΧΙΚΟ ΑΕ
ΓΟΥΔΗ - - -
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΙΛΙΣΣΙΑ 2004 Α.Σ.
ΓΟΥΔΗ - - -
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2008
ΕΠΟ - - -
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΕΠΟ - - -